Login Home
Home » Product » OnePlus כדורים אלחוטי Z אוזניות בס מהדורת תשלום עבור 10 דקות ליהנות עבור 10 שעות Bluetooth 5.0 IP55 עד 20/17 שעות|Phone Erphones ∓ Hedphones|

OnePlus כדורים אלחוטי Z אוזניות בס מהדורת תשלום עבור 10 דקות ליהנות עבור 10 שעות Bluetooth 5.0 IP55 עד 20/17 שעות|Phone Erphones ∓ Hedphones|

OnePlus כדורים אלחוטי Z אוזניות בס מהדורת תשלום עבור 10 דקות ליהנות עבור 10 שעות Bluetooth 5.0 IP55 עד 20/17 שעות|Phone Erphones ∓ Hedphones|

(Rating : 4.8 from 150 Review)

US $ 34.99 US $ (- 0%)

Category : Category


קנו ממוכריםOnePlus כדורים אלחוטי Z אוזניות בס מהדורת תשלום עבור 10 דקות ליהנות עבור 10 שעות Bluetooth 5.0 IP55 עד 20/17 שעות, בכל העולם. קבלו משלוח חינם. נצלו מבצעים מוגבלים בזמן, החזרה בקלות והגנת הקונה! תהנה ✓ משלוח חינם ברחבי העולם! ✓ זמן

OnePlus כדורים אלחוטי Z אוזניות בס מהדורת תשלום עבור 10 דקות ליהנות עבור 10 שעות Bluetooth 5.0 IP55 עד 20/17 שעות|Phone Erphones ∓ Hedphones| :

OnePlus כדורים אלחוטי Z אוזניות בס מהדורת תשלום עבור 10 דקות ליהנות עבור 10 שעות Bluetooth 5.0 IP55 עד 20/17 שעות|Phone Erphones ∓ Hedphones|  -2

OnePlus כדורים אלחוטי Z סדרת-בס מהדורה

תשלום עבור 10 דקות, ליהנות עבור 10 שעות.

* עיוות תשלום
* 20 / 17 שעות
* בס מחדש מהונדס
* IP55-certified

 

מפרט

כללי: ב-אוזן אודיו
משקל: 28 / 26 גרם 12
חיי סוללה: עד 20 / 17 שעות 1 , 10 דקות תשלום עבור 10 שעות של אודיו 4
סוללה תשלום שיטה: USB סוג-C
פקדים: בקרה מגנטית
כפתור: מתג מהיר 13, נפח, לדלג מסלול, שיחות טלפון, קול עוזר
Bluetooth טווח: עד 33 רגל (10 m)
Bluetooth גרסה: 5.0

מה בתיבה
1x זוג של כדורים אלחוטי Z/כדורים אלחוטי Z בס מהדורה
3x סיליקון eartips (S, M, L)
1x USB טעינת כבל
1x מדריך למשתמש
1x בטיחות ואחריות כרטיס

של 10 דקות תשלום עבור 10 שעות של מוסיקה

שלך כדורים אלחוטי Z סדרת אוזניות מוכנים לפני אתה. אחת 10 דקות טעינה נותנת לך 10 שעות של מוסיקה movies4. טעינה מלאה מספק עד 20 / 17 hours1 של חיי סוללה, כך שאתה יכול לשמור את המוזיקה הולכת.

קל האזנה

עם נוח תכונות כמו מהיר Switch13, מהיר Pair6, בקרה מגנטית, האזנה למוזיקה שלך מעולם לא היה זה פשוט.

ברז כדי להתחבר

לדלג את התקנה. זיווג שלך כדורים אלחוטי Z סדרת אוזניות הם קל כמו הפרדת אוזניות והקשה “להתחבר” 6.

מתג בין התקנים מותאמים

מהיר Switch13 מאפשר לך לעבור בין שני התקנים מותאמים, כגון שלך טלפון ומחשב נייד. פשוט לחץ על כפתור פונקציה פעמיים כדי לעבור.
מהיר מתג תכונה על בס מהדורה מתנהג בצורה שונה. במקום פיזית פונקצית כפתור, משתמשים יוכלו לעבור בין 3 התקנים מותאמים באופן מיידי על ידי בחירת בס מהדורת בין Bluetooth הגדרות על אמר התקנים מותאמים.

עיתונות לשחק עם מגנטי שליטה

פשוט נפרד את אוזניות כדי להתחיל להקשיב, וכאשר אתה מוכן להשהות, רק קליפ האוזניות יחד.

חופש לנוע

ללכת לכל מקום את מוסיקה לוקח לך. עם שיפור קישוריות, אתה כבר לא צריך לדאוג את מרחק שלך device7.

בס מחדש מהונדס 5

עם 0.92cm דינמי נהג וסופר בס טון מצויד בכל earbud, אתה מקבל כדי ניסיון עשיר מעולה הטונאליות בכל פעם שתלחץ לנגן.

Boost שלך אימון

רמת את האימון שלך. את מחוזק זיעה water-resistant8 עיצוב של כדורים אלחוטי Z סדרת אוזניות לתת לך את החופש לקחת אתה אוזניות בכל מקום.

להישאר ב סנכרון

השהיה נמוכה מצב מאפשר immersive בזמן אמת אודיו ניסיון. עם השהיה מופחת כדי 110(10) / 100ms(11) , שלך אודיו נשאר בסנכרון.

 

הערה

1. OnePlus כדורים אלחוטי Z יש סוללה חיים של 20 שעות ואילו זה של בס מהדורת הוא 17 שעות בטעינה אחת.
2. את OnePlus כדורים אלחוטי Z לספק עד 20 שעות של השמעת אודיו. 20 שעות של חיי סוללה בזמן השמעת מוסיקה עם נפח מוגדר 1/3, ב AAC מצב. בפועל סוללה חיים הוא מושפע נפח, פלט מקור, הפרעות סביבתיות, תכונות מוצר, גרסאות תוכנה ושימוש הרגלים. בפועל ניסיון יהיה תלוי שימוש אישי.
3. את OnePlus כדורים אלחוטי Z בס מהדורה לספק עד 17 שעות של השמעת אודיו. 17 שעות של חיי סוללה בזמן השמעת מוסיקה עם נפח מוגדר 1/3, ב AAC מצב. בפועל סוללה חיים הוא מושפע נפח, פלט מקור, הפרעות סביבתיות, תכונות מוצר, גרסאות תוכנה ושימוש הרגלים. בפועל ניסיון יהיה תלוי שימוש אישי.
4. A 10-דקה תשלום שומר מוסיקה הולך עבור 10 שעות. תשלום מהיר שלך OnePlus כדורים אלחוטי Z / OnePlus כדורים אלחוטי Z בס מהדורה בקלות באמצעות סטנדרטי מתאם או סוג-C USB כבל טעינה. דורש 5V ⎓ 0.6A מתאם או גבוה יותר. טעינת ביצועים עשויים להשתנות.
5. שלנו בס מהדורת אוזניות היה finetuned על ידי המהנדסים אקוסטיים כאן באופן OnePlus כדי להבטיח את הטוב ביותר האפשרי אודיו האזנה ניסיון כאשר נהנה בס-כבד מוסיקה.
6. את מהיר זוג תכונה נתמך על כל OnePlus smartphone מכשירים שוחרר לאחר OnePlus 6T.
7. את Bullet אלחוטי Z / Bullet אלחוטי Z בס מהדורת OnePlus טלפונים, כאשר בשימוש יחד, יהיה לספק את החוויה הטובה ביותר. זאת, את בס מהדורת הוא גם תואם עם כל התקני Bluetooth; הארוך ביותר Bluetooth שידור מרחק הוא 10 מטרים בין אוזניות Bluetooth מכשיר. בשל האופי של Bluetooth אוזניות, אלקטרומגנטית הפרעה באזור עשוי לגרום חיבור כדי לשבור. המבוסס על טבע של טכנולוגיה אלחוטית, כאשר מכשיר מסך הוא על ומעביר את Bluetooth צליל אות באותו זמן, “עיכוב” עלולים להתרחש אודיו ואת וידאו אותות, משמעות הקול עשוי לא להיות מסונכרן עם התמונה.
8. IP55: נתונים מבוסס על תוצאות בדיקה באמצעות TUV תקני IEC 60529. אנא למנוע שימוש באוזניות במהלך פעילות גופנית מאומצת או בזמן בסביבות לחה. מים אינה מכוסה במסגרת אחריות.
9. זיעה התנגדות הבאה באותו עיקרון כמו מים התנגדות כי את אוזניות יכול לעזור למנוע נוזל, כולל זיעה, מלהיכנס בתוך. אנחנו גם מיושם עיבוד מיוחד כדי את ומקרבים ב prep כדי לשפר זיעה התנגדות יכולת. עם זאת, זיעה התנגדות יכולת יקטן עם שימוש לטווח ארוך. זיעה אינה מכוסה במסגרת אחריות.
10. אורקולי השהיה של כדור רגיל אלחוטי Z כיום מסומנים באופן 110ms הוא רק השגה כאשר Fnatic מצב מופעל על כל OnePlus smartphone מכשירים שוחרר לאחר OnePlus 6T.
11. אורקולי השהיה של בס מהדורה כיום מסומנים באופן 100ms הוא רק השגה כאשר Fnatic מצב הוא הופעל על כל OnePlus smartphone מכשירים שוחרר לאחר OnePlus 6T.
12. OnePlus כדורים אלחוטי Z מודדת 28 גרם ואילו בס מהדורה מודדת 26 גרם.
13. מהיר מתג תכונה על בס מהדורה מתנהג בצורה שונה. במקום פיזית פונקצית כפתור, משתמשים יוכלו לעבור בין 3 התקנים מותאמים באופן מיידי על ידי בחירת בס מהדורת בין Bluetooth הגדרות על אמר התקנים מותאמים.

Related Post